WordProof (1.0.0-beta4) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Enable
es: Activar

en: Entity
es: Entidad

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Unix timestamp
es: Sello temporal UNIX
