WordProof (1.0.0-beta4) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Enable
eu: Gaitu

en: ID
eu: IDa

en: Entity
eu: Entitatea

en: Entity type
eu: Entitate mota
