WordProof (1.0.0-beta5) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Entity
uk: Сутність

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: timestamp
uk: мітка часу
