WordProof (1.0.0-beta5) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Enable
be: Уключыць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Entity
be: Сутнасць

en: Entity type
be: Тып сутнасці
