WordsOnline Connector (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Username
ja: ユーザー名

en: Language
ja: 言語

en: Search
ja: 検索

en: Password
ja: パスワード

en: none
ja: なし

en: Label
ja: ラベル

en: Update
ja: 更新

en: Id
ja: ID

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: About
ja: アバウト

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Project ID
ja: プロジェクト ID
