WordsOnline Connector (1.0.1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Language
bn: ভাষা

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: none
bn: একটিও নয়

en: Update
bn: আপডেট

en: About
bn: সম্পর্কে
