WordsOnline Connector (1.0.1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Language
te: భాష

en: Search
te: వెతుకు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Label
te: లేబుల్

en: Update
te: తాజాకరించు

en: About
te: గురించి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
