WordsOnline Connector (1.0.11) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Username
is: Notendanafn

en: Language
is: Tungumál

en: Search
is: Leit

en: Password
is: Lykilorð

en: none
is: engin

en: Label
is: Merking

en: Update
is: Uppfæra

en: Content Type
is: Efnisgerð

en: About
is: Um

en: - Select -
is: - Velja -
