WordsOnline Connector (1.0.13) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Language
be: Мова

en: Search
be: Пошук

en: Password
be: Пароль

en: none
be: няма

en: Label
be: Подпіс

en: Update
be: Абнавіць

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: About
be: Аб

en: - Select -
be: - Выбраць -
