WordsOnline Connector (1.0.14) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Language
fi: Kieli

en: Search
fi: Etsi

en: Password
fi: Salasana

en: none
fi: ei yhtään

en: Label
fi: Tunnus

en: Update
fi: Päivitys

en: Id
fi: Tunniste

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: About
fi: Tietoja

en: - Select -
fi: - Valitse -
