WordsOnline Connector (1.0.15) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།
