WordsOnline Connector (1.0.15) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Language
nn: Språk

en: Search
nn: Søk

en: Password
nn: Passord

en: none
nn: ingen

en: Label
nn: Etikett

en: Update
nn: Oppdater
