WordsOnline Connector (1.0.16) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Language
es: Idioma

en: Search
es: Buscar

en: Password
es: Contraseña

en: none
es: ninguno

en: Label
es: Etiqueta

en: Update
es: Actualizar

en: Content Type
es: Tipo de contenido

en: About
es: Acerca de

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Translation Management
es: Gestión de las traducciones
