WordsOnline Connector (1.0.16) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Language
hy: Լեզու

en: Search
hy: Որոնել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: none
hy: ոչ մի

en: Label
hy: Պիտակ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
