WordsOnline Connector (1.0.17) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Language
oc: Lenga

en: Search
oc: Recercar

en: Password
oc: Senhal

en: none
oc: pas cap

en: Label
oc: Etiqueta

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: About
oc: A prepaus

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Project ID
oc: Id del projècte
