WordsOnline Connector (1.0.18-alpha1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Language
ca: Llengua

en: Search
ca: Cerca

en: Password
ca: Contrasenya

en: none
ca: cap

en: Label
ca: Etiqueta

en: Update
ca: Actualitza

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Due Date
ca: Data límit
