WordsOnline Connector (1.0.18-alpha1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Language
gl: Idioma

en: Search
gl: Buscar

en: Password
gl: Contrasinal

en: none
gl: ningún

en: Label
gl: Etiqueta

en: Update
gl: Actualizar

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -
