WordsOnline Connector (1.0.18-alpha1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Language
hu: Nyelv

en: Search
hu: Keresés

en: Password
hu: Jelszó

en: none
hu: nincs

en: Label
hu: Címke

en: Update
hu: Frissítés

en: Id
hu: Azonosító

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: About
hu: Leírás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Translation Management
hu: Fordításkezelés
