WordsOnline Connector (1.0.18-alpha1) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Username
my: အမည်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Label
my: အညွန်း

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
