WordsOnline Connector (1.0.18-alpha1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Password
vi: Mật khẩu

en: none
vi: không có

en: Label
vi: Nhãn

en: Update
vi: Cập nhật

en: About
vi: Giới thiệu

en: - Select -
vi: - Chọn -
