WordsOnline Connector (1.0.18-alpha2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Language
hi: भाषा

en: Search
hi: खोज

en: Password
hi: कूटशब्द

en: none
hi: कोई नहीं

en: Label
hi: लेबल

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: About
hi: के बारे में

en: - Select -
hi: - चुनें -
