WordsOnline Connector (1.0.18-alpha2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Language
hr: Jezik

en: Search
hr: Pretraga

en: Password
hr: Lozinka

en: none
hr: ništa

en: Label
hr: Oznaka

en: Update
hr: Osvježi

en: About
hr: Opis

en: - Select -
hr: - Odaberi -
