WordsOnline Connector (1.0.18-beta1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Status
br: Statud

en: Username
br: Anv implijer

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Update
br: Hizivadenn

en: About
br: Diwar-benn
