WordsOnline Connector (1.0.18-beta1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Language
el: Γλώσσα

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Password
el: Συνθηματικό

en: none
el: κανένα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: About
el: Περί

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
