WordsOnline Connector (1.0.18-beta1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Language
mg: Teny

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina

en: Update
mg: Ovana
