WordsOnline Connector (1.0.18-beta2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Language
nl: Taal

en: Search
nl: Zoeken

en: Password
nl: Wachtwoord

en: none
nl: geen

en: Update
nl: Bijwerken

en: Id
nl: ID

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: About
nl: Over

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Due Date
nl: Vervaldag

en: View translation status of your site and create new jobs.
nl: Vertaalstatus van de site bekijken en nieuwe opdrachten aanmaken.
