WordsOnline Connector (1.0.18-beta2) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Language
sl: Jezik

en: Search
sl: Išči

en: Password
sl: Geslo

en: none
sl: nič

en: Label
sl: Oznaka

en: Update
sl: Posodobitev

en: About
sl: O modulu
