WordsOnline Connector (1.0.18-beta2) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Language
uk: Мова

en: Search
uk: Пошук

en: Password
uk: Пароль

en: none
uk: немає

en: Label
uk: Мітка

en: Update
uk: Оновити

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: About
uk: Про модуль

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Due Date
uk: Очікувана дата

en: Project ID
uk: ID проєкту

en: No records found
uk: Записів не знайдено
