WordsOnline Connector (1.0.19) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Password
ug: پارول

en: Label
ug: بەلگە

en: Update
ug: يڭىلاش

en: About
ug: ھەققىدە
