WordsOnline Connector (1.0.2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Language
pl: Język

en: Search
pl: Szukaj

en: Password
pl: Hasło

en: none
pl: brak

en: Label
pl: Etykieta

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: About
pl: O stronie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Project ID
pl: ID projektu
