WordsOnline Connector (1.0.2) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عمل ها

en: Username
fa: نام کاربری

en: Language
fa: زبان

en: Search
fa: جستجو

en: Password
fa: رمز

en: none
fa: هیچ

en: Label
fa: برچسب

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Id
fa: هویت

en: About
fa: درباره

en: - Select -
fa: - انتخاب -
