WordsOnline Connector (1.0.20-alpha1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Language
lt: Kalba

en: Search
lt: Paieška

en: Password
lt: Slaptažodis

en: none
lt: joks

en: Label
lt: Etiketė

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
