WordsOnline Connector (1.0.20) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Status
it: Stato

en: Operations
it: Operazioni

en: Username
it: Nome utente

en: Language
it: Lingua

en: Search
it: Cerca

en: none
it: nessuno

en: Label
it: Etichetta

en: Update
it: Aggiorna

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: About
it: Informazioni

en: - Select -
it: - Scegliere -
