WordsOnline Connector (1.0.21-alpha1) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Username
fil: Bansag

en: Language
fil: Wika

en: Search
fil: Hanapin

en: Password
fil: Hudyat

en: none
fil: wala

en: Update
fil: Gawing bago

en: - Select -
fil: - Pumili -
