WordsOnline Connector (1.0.21-alpha1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Language
jv: Basa

en: Search
jv: Goléki

en: Password
jv: Sandhi

en: none
jv: ora ana

en: Label
jv: Judul

en: Update
jv: Dianyari

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -
