WordsOnline Connector (1.0.21-alpha1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Username
ps: کارن نوم

en: Language
ps: ژبه

en: Search
ps: لټون

en: Password
ps: پټ توری

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: About
ps: په اړه

en: - Select -
ps: - غوره -
