WordsOnline Connector (1.0.21-alpha10) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Language
af: Taal

en: Search
af: Soek

en: Password
af: Wagwoord

en: none
af: geen

en: Update
af: Dateer op
