WordsOnline Connector (1.0.21-alpha10) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Language
he: שפה

en: Search
he: חיפוש

en: Password
he: סיסמה

en: none
he: ללא

en: Label
he: תווית

en: Update
he: עדכון

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Due Date
he: תאריך יעד
