WordsOnline Connector (1.0.21-alpha10) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Language
os: Æвзаг

en: Search
os: Агуырд

en: none
os: нæй

en: Label
os: Нысан

en: Update
os: Сног кæн
