WordsOnline Connector (1.0.21-alpha11) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Language
cy: Iaith

en: Search
cy: Chwilio

en: Password
cy: Cyfrinair

en: none
cy: dim

en: Update
cy: Diweddaru
