WordsOnline Connector (1.0.21-alpha12) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Language
ht: Lang

en: Search
ht: Chèche

en: Password
ht: Mo pas
