WordsOnline Connector (1.0.21-alpha12) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Language
ta: மொழி

en: Search
ta: தேடல்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: none
ta: இல்லை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: About
ta: பற்றி

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
