WordsOnline Connector (1.0.21-alpha13) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Language
az: Dil

en: Search
az: Axtarış

en: Password
az: Parol

en: none
az: yoxdur

en: Update
az: Yeniləmə

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -
