WordsOnline Connector (1.0.21-alpha13) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Language
gu: ભાષા

en: Search
gu: શોધ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: About
gu: વિશે
