WordsOnline Connector (1.0.21-alpha13) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Language
kk: Тіл

en: Search
kk: Іздестіру

en: Password
kk: Құпиясөз

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Label
kk: Атауы

en: Update
kk: Жанарту
