WordsOnline Connector (1.0.21-alpha13) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Language
km: ភាសា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: none
km: គ្មាន

en: Label
km: ស្លាក

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: About
km: អំពី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
