WordsOnline Connector (1.0.21-alpha15) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Language
ka: ენა

en: Search
ka: ძიება

en: Password
ka: პაროლი

en: none
ka: არცერთი

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება
