WordsOnline Connector (1.0.21-alpha15) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Label
ml: അടയാളം
