WordsOnline Connector (1.0.21-alpha15) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Username
ur: اسم صارف

en: Language
ur: زبان

en: Search
ur: تلاش

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Label
ur: عنوان

en: Update
ur: تجدید
