WordsOnline Connector (1.0.21-alpha2) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Language
ast: Llingua

en: Search
ast: Guetar

en: Password
ast: Clave

en: none
ast: nengún

en: Label
ast: Etiqueta

en: Update
ast: Anovar
